PUCHAR POLSKI
TWÓJ KANAŁ
KIBICUJEMY

WYJAZDY SĄ PIĘKNE ! ŻAGAŃ ZDOBYTY !
Po dramatycznym meczu w Żaganiu, gdzie nie brakowało zwrotów akcji i desperackich interwencji naszych zawodników, wywozimy ostatecznie 3 punkty i podtrzymujemy kapitalną passę na wyjazdach! Bramki strzelali Tomek Damrat dwie, oraz w końcówce Roland Buchała. Brawo pomarańczowo - czarni!
Skomentuj na forum.

CZARNI ŻAGAŃ - RUCH ZDZIESZOWICE 2:3 (1:1)

Bramki: 1:0 J.Rejmer 4' 1:1 T.Damrat 10' 1:2 T.Damrat 61' 2:2 P.Burski 69' 2:3 R.Buchała 86'

CZARNI:
D.Wnuk, A.Janus, G.Dorobek, M.Sudoł, P.Galuś, M.Tracz, R.Flejterski (A.Łaciok 66'), K.Kaczmarek, J.Rejmer (M.Wróbel 73'), M.Kostek (W.Gancarczyk 65'), P.Burski.

RUCH: M.Feć, P.Bella, T.Drąg, R.Jakubczak, R.Bobiński, A.Giesa (D.Rychlewicz 81'), Ł.Damrat, M.Kapłon, T.Kasprzyk, T.Damrat (L.Nowosielski 70', S.Góra 90+4'), R.Buchała (M.Sobota 88').

Mecz w Żaganiu zaczął się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy już w 4 min po strzale głową Rejmera objęli prowadzenie. Piłkarze Ruchu odpowiedzieli jednak błyskawicznie. W 10 min rzut wolny wykonuje Mariusz Kapłon, a do dośrodkowania w polu karnym Czarnych dopada Drąg, który zagrywa do będącego na 5 metrze Tomka Damrata, nasz napastnik bez problemu pokonuje Wnuka i mamy 1:1!

W kolejnych minutach uwidoczniła się coraz większa przewaga gospodarzy, którzy za sprawą dobrze spisującego się między słupkami Fecia, oraz naszej defensywy, nie mogli potwierdzić swojej przewagi.

W drugiej odsłonie pomimo ataków gospodarzy od pierwszych minut, to Ruch objął prowadzenie. Dwójkowa akcja Buchały i Tomka Damrata, kończy się precyzyjnym strzałem Tomka w długi róg bramki miejscowych 1:2!

Radość nie trwa długo. W 69 min precyzyjnie z rzutu rożnego dośrodkowuje Rejmer i Feć musi wyciągać futbolówkę z siatki po raz drugi 2:2. Kolejne minuty to już prawdziwa walka o przetrwanie naszego zespołu. Jednak decydujący cios zadają nasi. Szybką kontrę wyprowadza Ruch, do dośrodkowania Rychlewicza wychodzi Buchała i piłka po odbiciu od słupka ląduje w bramce Czarnych 2:3!

Miejscowi ambitnie walczą do końca, ale szczęście jest dziś po naszej stronie i dowozimy zwycięstwo do końcowego gwizdka arbitra.