PUCHAR POLSKI
TWÓJ KANAŁ
KIBICUJEMY

TOR WYSTRZELANY 7-0 !!!
Festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy Ruchu na koniec rundy gromiąc Tor Dobrzeń Wielki 7:0

Ruch - TOR 7:0

Bramki strzelali:Polak (48),Juszczak (52,65),T.Damrat (66),Ścisło (80,83)Ł.Damrat (89).

Skład Ruchu: Pasdzior,Kiliński,Żmuda,Polak,Białek,Ł.Damrat,T.Damrat, M.Kapłon(C)(70-Grabowiecki),Bella(65-Ścisło),Wolański(65-Czarnecki),Juszczak.

ZDJĘCIA
Było to bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów, Ruch chciał zachować dobrą lokatę w środku tabeli, natomiast TOR odbić się choć trochę od jej dna. Więc mecz rozpoczął się bardzo asekuracyjnie z obu stron, ale jednak ze wskazaniem na gospodarzy, którzy mieli więcej z gry i wyprowadzali groźniejsze akcje. Po jednej z nich bardzo aktywny Wolański przedarł się w swoim stylu lewą stroną i dośrodkował, ale nie było komu strzelić. W 25 i 27-min swoje okazje miał Bella który w pierwszej sytuacji niespodziewanie po złej interwencji obrońcy otrzymał piłkę na 7-metrze ale źle się złożył i strzelił obok bramki. Chwilę później strzelał głową, ale minimalnie niecelnie. Swoją okazję (32-min)miał też Białek który strzelił w słupek. Bardzo fajnie wyglądającą kontrę wyprowadził Ruch w 41-min. Wolański kapitalnie wypuścił Juszczaka a ten błyskawicznie ruszył na spotkanie z bramkarzem TORu, jednak w ostatniej chwili po wślizgu obrońcy został powstrzymany. Najgroźniejszą akcję goście mieli w 43-min. Widząc że Pazdzior wyszedł trochę z bramki napastnik TORu próbował go lobować, ale ten popisał się znakomitą interwencją.

Druga połowa to już popis skuteczności naszych graczy. W 48-min w zamieszaniu po rzucie rożnym do piłki dopadł Polak i wpakował ją do siatki. Następne minuty to już popis rozgrywającego znakomity mecz Leszka Juszczaka w 52-min strzela głową nie dając szans bramkarzowi. Gdyby nie pewien gest po zdobyciu tej bramki Juchas został by pewnie bohaterem publiczności, ale zagrały emocje po niezbyt przychylnych ostatnio wypowiedziach pod jego adresem. Od tej chwili z TORu uszło powietrze, cofnęli się do desperackiej obrony mając w głowach poprzednie wysokie porażki. Natomiast Ruch wyprowadzał kolejne ataki, po jednym z nich 65-min Juszczak strzela kolejną bramkę z najbliższej odległości. Minutę później Leszek mógł skompletować hat-tricka ale wypatrzył lepiej ustawionego Tomka Damrata i było 4:0. Doskonałą zmianę dał Ścisło który przypomniał się kibicom strzelając dwie bramki 80 i 83-min. Dzieła zniszczenia dokonał Ł.Damrat który w 89-min świetnym strzałem ustalił wynik.

Tak doskonałego dopingu jak dziś jeszcze chyba w tym sezonie nie było zabawa była fantastyczna przez 90 minut !!!
Aby doping byl jeszcze lepszy po meczu ustalono że od dziś obowiązuje hasło  STADIONOWYM PIJAKOM MÓWIMY NIE !!!