PUCHAR POLSKI
TWÓJ KANAŁ
KIBICUJEMY

ZNAKOMITA PASSA RUCHU PODTRZYMANA! KOLEJNY RYWAL NA ŁOPATKACH!

Już w 8 min po znakomitej akcji celnie dobijał Kiliński i mieliśmy znakomity początek Ruchu - 1:0! W kolejnych minutach nasi kontrolowali spotkanie, ale i rywale mieli swoje okazje. Najgroźniej pod naszą bramką zrobiło się w 43min kiedy rzut karny mieli goście. Świetna interwencja Bodysa pozwala nam jednak utrzymać korzystny wynik do przerwy.

Na początku drugiej odsłony mocniej przycisnął ROW. Znakomitą okazję sam na sam zmarnował Plizga.

Później jeszcze kilka razy zapachniało golem, ale nasi opanowali sytuację i też kilka razy postraszyli rywala. W 64min Kilinski dograł z lewej strony pola karnego do Sotora, który zamykał akcję na długim słupku, jednak Denis nie zdołał skierować piłki do siatki rywala. Kolejną sytuację nasz pomocnik już wykorzystał. W 68min Sotor znakomicie wyszedł do centry z lewej strony i strzałem głową nie dał szans Łubikowi - 2:0.

Losy meczu rozstrzygnęły się rzutami karnymi w końcowych minutach. Najpierw Plizga (87min) strzelił gola kontaktowego - 2:1.

A już w doliczonym czasie gry pod nieobecność Niemczyka do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kostrzycki i pewnym strzałem ustalił wynik- 3:1!

RUCH ZDZIESZOWICE - ROW RYBNIK 3:1 (1:0)

Bramki: 8' Kilinski 1:0, 68' Sotor 2:0, 87' Plizga (karny) 2:1, 90+2 Kostrzycki (karny) 3:1.

Ruch: Bodys - Nowak, Kostrzycki, Bachor, Bury - Dębski, Niemczyk (67' Sypek), Damrat, Sotor, Kilinski (86' Fiks) - Czaplinski (87' Smolarek).