GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - RUCH ZDZIESZOWICE 2:0 (2:0)

Bramki: 1:0 - Adam Dzido 7 min, 2:0 - Sławomir Pach 27 min (karny)

Gwarek: Wiśniewski - Dyląg, Dzido, Cymerys, Śliwa - Konieczny (84′ Fonfara), Pach, Oziębała, Pikul (69′ Timochina), Juraszczyk (71′ Pipia) - Jarka.

Ruch: Fesser - Sotor, Bachor, Kozłowski, Nowak - Dębski (74′ Trinczek), Czajkowski, Kostrzycki (54′ Sypek), Zapotoczny (46′ Kubiak) - Damrat (84′ Niemczyk), Czapliński.

Nasi piłkarze od 7 minuty potyczki w Tarnowskich Górach przegrywali już 1:0. Wtedy to przy biernej postawie naszych defensorów do dośrodkowania wyszedł Dzido i strzałem głową nie dał szans Fesserowi. Kolejny gol dla Gwarka padł w 27min kiedy to po faulu Sotora w polu karnym, pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Pach. Jeszcze w pierwszej odsłonie wynik próbował zmienić kapitan Ruchu, jednak jego próby nie zdołały zaskoczyć golkipera miejscowych.

Po zmianie stron do ataku ruszył nasz zespół. W 55min strzał Nowaka przeszedł minimalnie nad poprzeczką gospodarzy. Chwilę później uderzał Kozłowski, ale świetnie spisał się Wiśniewski. Podopieczni Ganowicza parli do przodu, jednak pomimo determinacji nie zdołali odmienić losów meczu.