PARTNERZY SERWISU
Malorny

Ernst

Pasaż

PROMUJEMY
KLUB
AKTUALNOŚCI
WŁADZE
STADION
MAPA DOJAZDU
BILETY
HISTORIA
RUCH
KADRA
SZTAB
TABELA
TERMINARZ
SNAJPERZY
STREFA KIBICA
NAJLEPSZE FOTKI KIBICÓW
GRALI W RUCHU
WYWIADY
KATEGORIE NEWS
O STRONIE
O NAS
REDAKCJA
HISTORIA STRONY
5 LAT SERWISU
ARCHIWUM
TABELE ROZGRYWEK
NAJLEPSI STRZELCY
RELACJE Z MECZY
SPARINGI
TRANSFERY
PUCHAR POLSKI
TWÓJ KANAŁ
KIBICUJEMY


ZNAMY RYWALA W PUCHARZE WOJEWÓDZKIM!

W 1/32 rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu województwa zespół ze Zdzieszowic zmierzy się z LZS Walce, a przy ewentualnym zwycięstwie w kolejnej fazie trafi na kogoś z pary Rodło Opole-MKS Kluczbork. Oto zestaw par:

1/32 Finału - 15 sierpnia godz.15:00

1. Start Jełowa - wolny los
2. Bodzanów - Nowy Świętów - Po-Ra-Wie Większyce
3. Walce - Ruch Zdzieszowice
4. Orzeł Branice - Start Namysłów
5. Żubry Smarchowice Śląskie - Piast Strzelce Opolskie
6. MKS Wołczyn - Gronowice
7. Mechnice - Chemik Kędzierzyn-Koźle
8. Jędrzychów - Victoria Cisek
9. Odra II Groszmal Opole - wolny los
10. GKS Piomar Tarnów - Przywory - Polonia Nysa
11. Śląsk Łubniany - Skalnik Gracze
12. Naprzód Ujazd - Niezdrowice - OKS Olesno
13. Kościeliska - Orzeł Źlinice
14. Racławia Racławice Śląskie - GKS Głuchołazy
15. Fortuna Głogówek - Polonia Głubczyce
16. Rudniki - Swornica Czarnowąsy
17. Victoria Chróścice - wolny los
18. Widawa Wilków - Włókniarz Kietrz
19. Silesius Kotórz Mały - Unia Kolonowskie
20. Czarni Otmuchów - Naprzód Jemielnica
21. TOR Dobrzeń Wielki - Małapanew Ozimek
22. Stary Ujazd - wolny los
23. Rodło Opole - MKS Kluczbork
24. 1.FC Chronstau Chrząstowice - MKS Gogolin
25. Po-Ra-Wie II Większyce - KS Krasiejów
26. Start Bogdanowice - Starowice
27. Sparta Paczków - Piotrówka
28. Hetman Byczyna - Racławiczki
29. Agroplon Głuszyna - wolny los
30. Sokół Niemodlin - KS Krapkowice
31. Olimpia Lewin Brzeski - Stal Brzeg
32. Pogoń Prudnik - wolny los

1/16 Finału - 22 sierpnia godz. 17.30

1. 1.FC Chronstau Chrząstowice/MKS Gogolin - Śląsk Łubniany/Skalnik Gracze
2. Stary Ujazd - Pogoń Prudnik
3. Odra II Groszmal Opole - Żubry Smarchowice Śląskie/Piast Strzelce Opolskie
4. Bodzanów-Nowy Świętów/Po-Ra-Wie Większyce - Kościeliska/Orzeł Źlinice
5. Po-Ra-Wie II Większyce/KS Krasiejów - Silesius Kotórz Mały/Unia Kolonowskie
6. Sparta Paczków/Piotrówka - Sokół Niemodlin/KS Krapkowice
7. Orzeł Branice/Start Namysłów - Jędrzychów/Victoria Cisek
8. GKS Piomar Tarnów-Przywory/Polonia Nysa - Czarni Otmuchów/Naprzód Jemielnica
9. Mechnice/Chemik Kędzierzyn-Koźle - Start Bogdanowice/Starowice
10. Olimpia Lewin Brzeski/Stal Brzeg - Victoria Chróścice
11. Racławia Racławice Śląskie/GKS Głuchołazy - MKS Wołczyn/Gronowice
12. Hetman Byczyna/Racławiczki - Naprzód Ujazd-Niezdrowice/OKS Olesno
13.Rudniki/Swornica Czarnowąsy - Fortuna Głogówek/Polonia Głubczyce
14. TOR Dobrzeń Wielki/Małapanew Ozimek - Start Jełowa
15. Rodło Opole/MKS Kluczbork - Walce/Ruch Zdzieszowice
16. Widawa Wilków/Włókniarz Kietrz - Agroplon Głuszyna

1/8 Finału - 5 września godz. 17

1. Racławia Racławice Śląskie/GKS Głuchołazy - MKS Wołczyn/Gronowice kontra Bodzanów-Nowy Świętów/Po-Ra-Wie Większyce - Kościeliska/Orzeł Źlinice
2. TOR Dobrzeń Wielki/Małapanew Ozimek - Start Jełowa kontra Odra II Groszmal Opole - Żubry Smarchowice Śląskie/Piast Strzelce Opolskie
3. Widawa Wilków/Włókniarz Kietrz - Agroplon Głuszyna kontra Olimpia Lewin Brzeski/Stal Brzeg - Victoria Chróścice
4. Rudniki/Swornica Czarnowąsy - Fortuna Głogówek/Polonia Głubczyce kontra Rodło Opole/MKS Kluczbork - Walce/Ruch Zdzieszowice
5.Sparta Paczków/Piotrówka - Sokół Niemodlin/KS Krapkowice kontra Po-Ra-Wie II Większyce/KS Krasiejów - Silesius Kotórz Mały/Unia Kolonowskie
6. 1.FC Chronstau Chrząstowice/MKS Gogolin - Śląsk Łubniany/Skalnik Gracze kontra Orzeł Branice/Start Namysłów -Jędrzychów/Victoria Cisek
7. GKS Piomar Tarnów-Przywory/Polonia Nysa - Czarni Otmuchów/Naprzód Jemielnica kontra Stary Ujazd - Pogoń Prudnik
8. Mechnice/Chemik Kędzierzyn-Koźle - Start Bogdanowice/Starowice kontra Hetman Byczyna/Racławiczki - Naprzód Ujazd-Niezdrowice/OKS Olesno

Źródło: Własne/NTO

Mecze

III-liga gr.III

2018-11-10 13:00

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

0:4

0:3

Górnik Polkowice

Górnik
Polkowice

Strzelcy

  • 0:1 Radziemski 9min
  • 0:2 Bancewicz 40min
  • 0:3 Opałacz 45min
  • 0:4 Szuszkiewicz 66min

III-liga gr.III

2018-11-17 13:00

Lechia Dzierzoniow

Lechia
Dzierzoniow

VS

Ruch Zdzieszowice

Ruch
Zdzieszowice

ZDJĘCIA z MECZU
MECZ NA ŻYWO!
TABELA III LIGA
1  Polkowice 15 37 41:15
2  Zagłebie 15 32 34:15
3  Sleza 15 31 32:14
4  Gwarek 15 27 21:16
5  Pniówek 15 25 27:13
6  Rekord 15 24 26:19
7  Miedz 15 22 29:24
8  Piast 15 22 23:26
9  Górnik 15 21 28:31
10  Radzionków 15 21 23:27
11  Ruch 15 21 22:22
12  MKS 16 17 16:21
13  Stal 15 16 22:31
14  Gać 15 14 19:31
15  Agroplon 15 13 17:29
16  Stilon 15 13 17:36
17  Warta 16 13 14:26
18  Lechia 15 11 21:36
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
REKLAMA

Copyright © 2013

8,926,538 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.