III Liga 2018/19

1. Kolejka - 03.08.2018 do 04.08.2018
03.08. 17:00  Ruch Zdzieszowice - Sleza Wrocław  2 : 2
04.08. 14:00  Agroplon Głuszyna - Gwarek Tarnowskie Góry  0 : 2
04.08. 15:00  Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze  3 : 0
04.08. 17:00  Piast Żmigród - MKS Kluczbork  1 : 1
04.08. 17:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Stilon Gorzów  1 : 1
04.08. 17:00  Foto-Higiena Gać - GKS Pniówek Pawłowice  2 : 5
04.08. 17:00  Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg  1 : 2
04.08. 17:00  Ruch Radzionków - Miedz II Legnica  4 : 3
04.08. 18:00  KS Polkowice - Zagłębie II Lubin  2 : 1
2. Kolejka - 11.08.2018 do 12.08.2018
11.08. 15:00  Miedz II Legnica - KS Polkowice  1 : 0
11.08. 17:00  Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice  1 : 2
11.08. 17:00  Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Radzionków  1 : 1
11.08. 17:00  GKS Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski  1 : 0
11.08. 17:00  Górnik II Zabrze - Sleza Wrocław  1 : 4
11.08. 17:00  Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać  0 : 0
11.08. 17:00  Stilon Gorzów - Piast Żmigród  1 : 2
11.08. 19:00  MKS Kluczbork - Agroplon Głuszyna  1 : 1
12.08. 12:00  Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów  4 : 2
3. Kolejka - 18.08.2018 do 18.08.2018
18.08. 12:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała  3 : 2
18.08. 17:00  Agroplon Głuszyna - Stilon Gorzów  3 : 0
18.08. 17:00  Ruch Radzionków - MKS Kluczbork  2 : 1
18.08. 17:00  Piast Żmigród - GKS Pniówek Pawłowice  0 : 0
18.08. 17:00  Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin  0 : 2
18.08. 17:00  Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze  2 : 3
18.08. 17:00  Sleza Wrocław - Stal Brzeg  3 : 1
18.08. 17:00  Lechia Dzierżoniów - Miedz II Legnica  1 : 2
18.08. 18:00  KS Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry  5 : 3
4. Kolejka - 25.08.2018 do 25.08.2018
25.08. 12:00  Zagłębie II Lubin - Sleza Wrocław  1 : 0
25.08. 15:00  Miedz II Legnica - Ruch Zdzieszowice  3 : 3
25.08. 17:00  Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów  1 : 1
25.08. 17:00  Stilon Gorzów - Ruch Radzionków  2 : 1
25.08. 17:00  Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród  1 : 1
25.08. 17:00  Górnik II Zabrze - Stal Brzeg  1 : 3
25.08. 17:00  Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski  2 : 1
25.08. 17:00  GKS Pniówek Pawłowice - Agroplon Głuszyna  5 : 0
25.08. 19:00  MKS Kluczbork - KS Polkowice  0 : 1
5. Kolejka - 29.08.2018 do 29.08.2018
29.08. 17:00  Ruch Radzionków - GKS Pniówek Pawłowice  0 : 3
29.08. 17:00  Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać  2 : 1
29.08. 17:00  Lechia Dzierżoniów - MKS Kluczbork  0 : 1
29.08. 17:00  Agroplon Głuszyna - Rekord Bielsko-Biała  0 : 0
29.08. 17:00  Sleza Wrocław - Miedz II Legnica  4 : 2
29.08. 17:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze  1 : 3
29.08. 17:00  Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin  3 : 4
29.08. 17:00  Ruch Zdzieszowice - Gwarek Tarnowskie Góry  0 : 1
29.08. 18:00  KS Polkowice - Stilon Gorzów  5 : 1
6. Kolejka - 01.09.2018 do 01.09.2018
01.09. 15:00  Miedz II Legnica - Stal Brzeg  5 : 0
01.09. 16:00  Rekord Bielsko-Biała - Ruch Radzionków  5 : 2
01.09. 16:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród  2 : 2
01.09. 17:00  Gwarek Tarnowskie Góry - Sleza Wrocław  1 : 0
01.09. 17:00  Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork  1 : 0
01.09. 17:00  Foto-Higiena Gać - Agroplon Głuszyna  3 : 3
01.09. 17:00  Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin  2 : 2
01.09. 17:00  GKS Pniówek Pawłowice - KS Polkowice  0 : 2
01.09. 17:00  Stilon Gorzów - Lechia Dzierżoniów  1 : 4
7. Kolejka - 08.09.2018 do 09.09.2018
07.09. 17:30  Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry  2 : 3
08.09. 12:00  Zagłębie II Lubin - Miedz II Legnica  2 : 2
08.09. 13:00  Agroplon Głuszyna - Warta Gorzów Wielkopolski  1 : 0
08.09. 17:00  KS Polkowice - Rekord Bielsko-Biała  4 : 1
08.09. 17:00  Lechia Dzierżoniów - GKS Pniówek Pawłowice  1 : 4
08.09. 17:00  Piast Żmigród - Górnik II Zabrze  1 : 4
08.09. 17:00  Ruch Radzionków - Foto-Higiena Gać  1 : 2
09.09. 17:00  Ruch Zdzieszowice - Stilon Gorzów  3 : 2
09.09. 17:00  Sleza Wrocław - MKS Kluczbork  1 : 1
8. Kolejka - 15.09.2018 do 16.09.2018
14.09. 18:00  MKS Kluczbork - Stal Brzeg  3 : 0
15.09. 15:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków  0 : 0
15.09. 17:00  Stilon Gorzów - Sleza Wrocław  1 : 4
15.09. 17:00  Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin  1 : 3
15.09. 17:00  Piast Żmigród - Agroplon Głuszyna  5 : 1
15.09. 17:00  GKS Pniówek Pawłowice - Ruch Zdzieszowice  1 : 1
15.09. 17:00  Foto-Higiena Gać - KS Polkowice  0 : 4
16.09. 14:00  Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów  6 : 1
16.09. 17:00  Górnik II Zabrze - Miedz II Legnica  2 : 2
9. Kolejka - 22.09.2018 do 23.09.2018
22.09. 14:00  Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork  6 : 0
22.09. 15:00  Miedz II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry  0 : 1
22.09. 16:00  Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała  4 : 0
22.09. 16:00  Stal Brzeg - Stilon Gorzów  4 : 0
22.09. 16:00  Ruch Radzionków - Piast Żmigród  4 : 2
22.09. 17:00  Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać  3 : 1
22.09. 17:00  KS Polkowice - Warta Gorzów Wielkopolski  3 : 1
23.09. 16:00  Sleza Wrocław - GKS Pniówek Pawłowice  3 : 0
23.09. 16:00  Agroplon Głuszyna - Górnik II Zabrze  3 : 0
10. Kolejka - 29.09.2018 do 29.09.2018
29.09. 14:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów  0 : 0
29.09. 16:00  Stilon Gorzów - Zagłębie II Lubin  1 : 0
29.09. 16:00  Rekord Bielsko-Biała - Sleza Wrocław  1 : 1
29.09. 16:00  GKS Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg  1 : 1
29.09. 16:00  Piast Żmigród - KS Polkowice  3 : 2
29.09. 16:00  Foto-Higiena Gać - Ruch Zdzieszowice  2 : 1
29.09. 16:00  Agroplon Głuszyna - Ruch Radzionków  0 : 2
30.09. 16:00  MKS Kluczbork - Miedz II Legnica  1 : 2
30.09. 16:00  Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry  0 : 3
11. Kolejka - 05.10.2018 do 06.10.2018
05.10. 16:00  Sleza Wrocław - Foto-Higiena Gać  1 : 0
06.10. 13:00  Zagłębie II Lubin - GKS Pniówek Pawłowice  2 : 1
06.10. 16:00  Ruch Zdzieszowice - Warta Gorzów Wielkopolski  2 : 0
06.10. 16:00  Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała  2 : 3
06.10. 16:00  Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród  1 : 2
06.10. 16:00  Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork  1 : 2
06.10. 16:00  KS Polkowice - Agroplon Głuszyna  2 : 1
06.10. 16:00  Górnik II Zabrze - Ruch Radzionków  3 : 1
06.10. 16:00  Miedz II Legnica - Stilon Gorzów  3 : 1
12. Kolejka - 20.10.2018 do 20.10.2018
20.10. 13:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Sleza Wrocław  2 : 3
20.10. 13:00  Ruch Radzionków - KS Polkowice  1 : 1
20.10. 14:00  Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin  1 : 0
20.10. 14:00  GKS Pniówek Pawłowice - Miedz II Legnica  0 : 0
20.10. 14:00  Stilon Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry  1 : 0
20.10. 14:00  Agroplon Głuszyna - Lechia Dzierżoniów  2 : 4
20.10. 14:00  Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork  1 : 1
20.10. 14:00  Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice  1 : 0
20.10. 14:00  Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg  2 : 1
13. Kolejka - 27.10.2018 do 27.10.2018
27.10. 14:00  Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski  1 : 0
27.10. 14:00  Lechia Dzierżoniów - Ruch Radzionków  1 : 3
27.10. 14:00  Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać  1 : 0
27.10. 14:00  Ruch Zdzieszowice - Agroplon Głuszyna  3 : 2
27.10. 14:00  Gwarek Tarnowskie Góry - GKS Pniówek Pawłowice  1 : 0
27.10. 15:00  Miedz II Legnica - Rekord Bielsko-Biała  0 : 2
27.10. 16:00  MKS Kluczbork - Stilon Gorzów  3 : 0
28.10. 13:00  KS Polkowice - Górnik II Zabrze  3 : 1
28.10. 14:00  Sleza Wrocław - Piast Żmigród  3 : 1
14. Kolejka - 03.11.2018 do 03.11.2018
03.11. 13:00  Foto-Higiena Gać - Miedz II Legnica  1 : 3
03.11. 13:00  GKS Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork  2 : 0
03.11. 13:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin  0 : 4
03.11. 13:00  Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry  0 : 0
03.11. 13:00  Ruch Radzionków - Ruch Zdzieszowice  1 : 0
03.11. 13:00  Górnik II Zabrze - Stilon Gorzów  3 : 2
03.11. 13:00  Agroplon Głuszyna - Sleza Wrocław  0 : 0
03.11. 13:00  Piast Żmigród - Stal Brzeg  0 : 3
03.11. 16:00  KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów  3 : 1
15. Kolejka - 10.11.2018 do 10.11.2018
10.11. 13:00  Stal Brzeg - Agroplon Głuszyna  2 : 0
10.11. 13:00  Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice  0 : 4
10.11. 13:00  Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród  2 : 0
10.11. 13:00  Sleza Wrocław - Ruch Radzionków  3 : 0
10.11. 13:00  Stilon Gorzów - GKS Pniówek Pawłowice  0 : 4
10.11. 13:00  Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze  0 : 4
10.11. 13:00  Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork  1 : 1
10.11. 13:00  Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać  2 : 1
10.11. 15:00  Miedz II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski  1 : 2
16. Kolejka - 17.11.2018 do 17.11.2018
17.11. 11:00  Górnik II Zabrze - GKS Pniówek Pawłowice  1 : 1
17.11. 13:00  Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry  1 : 0
17.11. 13:00  Piast Żmigród - Miedz II Legnica  1 : 0
17.11. 13:00  Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork  3 : 0
17.11. 13:00  Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice  1 : 2
17.11. 13:00  Rekord Bielsko-Biała - Stilon Gorzów  4 : 1
17.11. 13:00  Ruch Radzionków - Stal Brzeg  1 : 1
17.11. 13:00  Agroplon Głuszyna - Zagłębie II Lubin  1 : 4
17.11. 16:00  KS Polkowice - Sleza Wrocław  2 : 1
17. Kolejka - 24.11.2018 do 24.11.2018
13.10. 18:00  MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski  0 : 1
24.11. 13:00  Zagłębie II Lubin - Ruch Radzionków  3 : 0
24.11. 13:00  Stal Brzeg - KS Polkowice  0 : 1
24.11. 13:00  Miedz II Legnica - Agroplon Głuszyna  0 : 0
24.11. 13:00  Sleza Wrocław - Lechia Dzierżoniów  2 : 1
24.11. 13:00  Stilon Gorzów - Foto-Higiena Gać  1 : 1
24.11. 13:00  Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze  0 : 3
24.11. 13:00  GKS Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała  3 : 1
24.11. 13:00  Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród  1 : 0
Tabela
    Kol. Pkt.   gole    Różn.
KS Polkowice  21   23:7    16
GKS Pniówek Pawłowice  17   19:6    13
Zagłębie II Lubin  17   19:12    7
Sleza Wrocław  14   18:10    8
Gwarek Tarnowskie Góry  14   13:12    1
Piast Żmigród  13   14:11    3
Miedz II Legnica  12   20:16    4
Rekord Bielsko-Biała  12   18:11    7
Ruch Zdzieszowice  12   12:12    0
10  Górnik II Zabrze  11   16:18    -2
11  Agroplon Głuszyna  9   9:16    -7
12  MKS Kluczbork  9   8:7    1
13  Foto-Higiena Gać  8   12:19    -7
14  Ruch Radzionków  8   11:17    -6
15  Stal Brzeg  6   12:22    -10
16  Warta Gorzów Wielkopolski  6   8:12    -4
17  Lechia Dzierżoniów  4   11:21    -10
18  Stilon Gorzów  4   9:23    -14