PARTNERZY SERWISU
Malorny

Ernst

Pasaż

PROMUJEMY
KLUB
AKTUALNOŚCI
WŁADZE
STADION
MAPA DOJAZDU
BILETY
HISTORIA
RUCH
KADRA
SZTAB
TABELA
TERMINARZ
SNAJPERZY
STREFA KIBICA
NAJLEPSZE FOTKI KIBICÓW
GRALI W RUCHU
WYWIADY
KATEGORIE NEWS
O STRONIE
O NAS
REDAKCJA
HISTORIA STRONY
5 LAT SERWISU
ARCHIWUM
TABELE ROZGRYWEK
NAJLEPSI STRZELCY
RELACJE Z MECZY
SPARINGI
TRANSFERY
PUCHAR POLSKI
TWÓJ KANAŁ
KIBICUJEMY


:: LIGA MANAGER ONLINE ::
III Liga 2018/19

III Liga 2018/19

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz    Info
Ruch  
Rekord  
Polkowice  
Stal  
Miedz  
Pniówek  
Piast  
Sleza  
Górnik  
Lechia  
Gwarek  
Zagłebie  
Stilon  
Gać  
Warta  
Agroplon  
Radzionków  
MKS  
 1    04.08. 17:00   Ruch Radzionków  -  Miedz II Legnica   4 : 3    
 2    11.08. 15:00   Miedz II Legnica  -  KS Polkowice   1 : 0    
 3    18.08. 17:00   Lechia Dzierżoniów  -  Miedz II Legnica   1 : 2    
 4    25.08. 15:00   Miedz II Legnica  -  Ruch Zdzieszowice   3 : 3    
 5    29.08. 17:00   Sleza Wrocław  -  Miedz II Legnica   4 : 2    
 6    01.09. 15:00   Miedz II Legnica  -  Stal Brzeg   5 : 0    
 7    08.09. 12:00   Zagłębie II Lubin  -  Miedz II Legnica   2 : 2    
 8    16.09. 17:00   Górnik II Zabrze  -  Miedz II Legnica   2 : 2    
 9    22.09. 15:00   Miedz II Legnica  -  Gwarek Tarnowskie Góry   0 : 1    
 10    30.09. 16:00   MKS Kluczbork  -  Miedz II Legnica   1 : 2    
 11    06.10. 16:00   Miedz II Legnica  -  Stilon Gorzów   3 : 1    
 12    20.10. 14:00   GKS Pniówek Pawłowice  -  Miedz II Legnica   0 : 0    
 13    27.10. 15:00   Miedz II Legnica  -  Rekord Bielsko-Biała   0 : 2    
 14    03.11. 13:00   Foto-Higiena Gać  -  Miedz II Legnica   1 : 3    
 15    10.11. 15:00   Miedz II Legnica  -  Warta Gorzów Wielkopolski   1 : 2    
 16    17.11. 13:00   Piast Żmigród  -  Miedz II Legnica   1 : 0    
 17    24.11. 13:00   Miedz II Legnica  -  Agroplon Głuszyna   0 : 0    
 18    09.03. 15:00   Miedz II Legnica  -  Ruch Radzionków   0 : 0    
 19    17.03. 13:00   KS Polkowice  -  Miedz II Legnica   2 : 1    
 20    24.03. 16:00   Miedz II Legnica  -  Lechia Dzierżoniów   3 : 1    
 21    30.03. 16:00   Ruch Zdzieszowice  -  Miedz II Legnica   2 : 3    
 22    06.04. 15:00   Miedz II Legnica  -  Sleza Wrocław   2 : 0    
 23    13.04. 16:00   Stal Brzeg  -  Miedz II Legnica   1 : 2    
 24    20.04. 11:00   Miedz II Legnica  -  Zagłębie II Lubin   1 : 0    
 25    27.04. 15:00   Miedz II Legnica  -  Górnik II Zabrze   0 : 1    
 26    01.05. 17:00   Gwarek Tarnowskie Góry  -  Miedz II Legnica   3 : 0    
 27    04.05. 15:00   Miedz II Legnica  -  MKS Kluczbork   0 : 1    
 28    11.05. 18:00   Stilon Gorzów  -  Miedz II Legnica   0 : 1    
 29    15.05. 15:00   Miedz II Legnica  -  GKS Pniówek Pawłowice   0 : 3    
 30    18.05. 13:00   Rekord Bielsko-Biała  -  Miedz II Legnica   2 : 1    
 31    25.05. 15:00   Miedz II Legnica  -  Foto-Higiena Gać   1 : 6    
 32    29.05. 17:00   Warta Gorzów Wielkopolski  -  Miedz II Legnica   2 : 1    
 33    01.06. 17:00   Miedz II Legnica  -  Piast Żmigród   4 : 0    
 34    08.06. 17:00   Agroplon Głuszyna  -  Miedz II Legnica   5 : 2    
 
< Do wyboru ligi    Ostatnia aktualizacja ligi: 09.06. 00:45
LMO 4.0.2 - Š 1997-2009 LMO-Group
Copyright © 2013

10,545,182 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.