PARTNERZY SERWISU
Malorny

Ernst

Pasaż

PROMUJEMY
KLUB
AKTUALNOŚCI
WŁADZE
STADION
MAPA DOJAZDU
BILETY
HISTORIA
RUCH
KADRA
SZTAB
TABELA
TERMINARZ
SNAJPERZY
STREFA KIBICA
NAJLEPSZE FOTKI KIBICÓW
GRALI W RUCHU
WYWIADY
KATEGORIE NEWS
O STRONIE
O NAS
REDAKCJA
HISTORIA STRONY
5 LAT SERWISU
ARCHIWUM
TABELE ROZGRYWEK
NAJLEPSI STRZELCY
RELACJE Z MECZY
SPARINGI
TRANSFERY
PUCHAR POLSKI
TWÓJ KANAŁ
KIBICUJEMY


:: LIGA MANAGER ONLINE ::
III Liga 2017/18

III Liga 2017/18

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Tabela krzyżowa  Wykres  Statystyki    Info
Ruch  
Rekord  
Polkowice  
Brzeg  
Miedź II  
Skra  
Stal  
Pniówek  
Piast  
Slęza  
Falubaz  
Górnik II  
Lechia  
Unia  
Polonia  
Gwarek  
Zagłębie II  
Stilon  
 1    05.08. 17:00   Falubaz Zielona Góra  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 0     
 2    12.08. 17:00   Ruch Zdzieszowice  -  BKS Stal Bielsko-Biała   0 : 1     
 3    15.08. 17:00   Gwarek Tarnowskie Góry  -  Ruch Zdzieszowice   0 : 2     
 4    19.08. 17:00   Ruch Zdzieszowice  -  Miedz II Legnica   2 : 1     
 5    26.08. 17:00   Piast Żmigród  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 0     
 6    02.09. 16:00   Ruch Zdzieszowice  -  Rekord Bielsko-Biała   2 : 2     
 7    09.09. 15:00   Zagłębie II Lubin  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 1     
 8    16.09. 16:00   Ruch Zdzieszowice  -  KS Polkowice   1 : 1     
 9    24.09. 12:00   Sleza Wrocław  -  Ruch Zdzieszowice   3 : 2     
 10    30.09. 16:00   Ruch Zdzieszowice  -  Stal Brzeg   1 : 0     
 11    08.10. 15:00   Unia Turza Slaska  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 1     
 12    14.10. 15:00   Ruch Zdzieszowice  -  Lechia Dzierżoniów   3 : 4     
 13    21.10. 15:00   Stilon Gorzów  -  Ruch Zdzieszowice   4 : 1     
 14    28.10. 14:00   Ruch Zdzieszowice  -  Górnik II Zabrze   3 : 3     
 15    04.11. 17:00   Skra Częstochowa  -  Ruch Zdzieszowice   3 : 0     
 16    11.11. 14:00   Ruch Zdzieszowice  -  GKS Pniówek Pawłowice   3 : 1     
 17    18.11. 14:00   Polonia Głubczyce  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 5     
 18    10.03. 14:00   Ruch Zdzieszowice  -  Falubaz Zielona Góra   3 : 0     
 19    17.03. 15:00   BKS Stal Bielsko-Biała  -  Ruch Zdzieszowice   0 : 3     
 20    24.03. 15:00   Ruch Zdzieszowice  -  Gwarek Tarnowskie Góry   1 : 2     
 21    04.04. 15:00   Miedz II Legnica  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 2     
 22    07.04. 16:00   Ruch Zdzieszowice  -  Piast Żmigród   0 : 3     
 23    14.04. 14:00   Rekord Bielsko-Biała  -  Ruch Zdzieszowice   0 : 0     
 24    21.04. 16:00   Ruch Zdzieszowice  -  Zagłębie II Lubin   4 : 0     
 25    28.04. 16:00   KS Polkowice  -  Ruch Zdzieszowice   0 : 1     
 26    01.05. 16:00   Ruch Zdzieszowice  -  Sleza Wrocław   0 : 1     
 27    06.05. 15:00   Stal Brzeg  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 1     
 28    12.05. 17:00   Ruch Zdzieszowice  -  Unia Turza Slaska   5 : 1     
 29    19.05. 17:00   Lechia Dzierżoniów  -  Ruch Zdzieszowice   1 : 2     
 30    26.05. 17:00   Ruch Zdzieszowice  -  Stilon Gorzów   3 : 0     
 31    31.05. 13:00   Górnik II Zabrze  -  Ruch Zdzieszowice   2 : 2     
 32    05.06. 18:00   Ruch Zdzieszowice  -  Skra Częstochowa   2 : 2     
 33    09.06. 18:00   GKS Pniówek Pawłowice  -  Ruch Zdzieszowice   0 : 0     
 34    16.06. 18:00   Ruch Zdzieszowice  -  Polonia Głubczyce   1 : 2     
 
< Do wyboru ligi    Ostatnia aktualizacja ligi: 17.06. 05:37
LMO 4.0.2 - Š 1997-2009 LMO-Group
Copyright © 2013

8,682,928 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.